O firmie

Firma Stal-Chem powstała w 2003r. i opiera się wyłącznie na polskim prywatnym kapitale. Kilkunastoletnia obecność Firmy na rynku, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia jakości, nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie sprawiły, iż Firma jest jest dziś uznaną marką nie tylko w Polsce ale także na świecie.

Działalność firmy ukierunkowana jest na produkcję neutralnych mebli gastronomicznych, barierek i balustrad nierdzewnych. Wraz z rozwojem Firmy poszerzyliśmy działalność w kierunku wykonywania szeroko pojętych usług elektrycznych i mechanicznych dla odbiorców indywidualnych jak i dla przemysłu.

Mając wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu jakie postawi nam klient. Firma Stal-Chem nie stoi w miejscu. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje i dążymy do celu jakim jest zadowolenie klienta.

Od 2016 roku Firma Stal-Chem rozszerzyła swoją działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych szeroko pojętych (instalacje elektryczne, przyzywowe, teletechniczne, alarmowe). W związku z dynamicznym rozwojem firmy dodatkowo rozszerzyliśmy działalność o relokację urządzeń technologicznych wraz z ich montażem.